Specjalista ds. kontrolingu

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa Firma z Łodzi, która obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. kontrolingu.

Zadania:
  • ocena rentowności projektów na podstawie przeprowadzonej analizy danych finansowych.
  • przygotowywanie raportów finansowych.
  • przygotowywanie forecastów, analiza odchyleń od budżetu i forecastu.
  • udział w przygotowywaniu skonsolidowanego sprawozdania finansowego.
  • wsparcie procesu zamknięcia miesiąca.
  • wsparcie procesów budżetowania.
  • zarządzanie bilansem.
  • udział w migracji procesu do SSC w Łodzi.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze kontrolingu.
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • bardzo dobra znajomość Excela.
  • znajomość systemu ERP.
  • rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne.
  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • możliwość udziału w migracji procesów.
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • wewnętrzne szkolenia.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • konkurencyjny pakiet benefitów.

Ostatnia aktualizacja:
05.08.2017

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki