Spedytor Drogowy FTL / LTL

C.HARTWIG GDYNIA S.A.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Realizacja oraz aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych

  • Nadzór nad dokumentacją oraz całością procesu transportowego

  • Bieżące wyceny oraz przygotowywanie ofert

  • Pozyskiwanie oraz kontraktowanie podwykonawców do współpracy

  • Realizacja założeń budżetowych

  • Efektywne planowanie przewozów

  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych

  • Budowanie długofalowych relacji ze zleceniodawcami oraz zleceniobiorcami

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku spedytora – warunek konieczny

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z realizacją przewozów FTL / LTL

  • Znajomość rynku podwykonawców

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Inicjatywa w działaniu, otwartość na nowe pomysły

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet opieki medycznej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Doskonałą atmosferę pracy w gronie specjalistów

Ostatnia aktualizacja:
05.12.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja