Mechanik Maszyn

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Mechanik Maszyn

Obowiązki:
  • Przygotowanie, przezbrojenie, regulacje oraz rozruch gniazda produkcyjnego
  • Utrzymanie i monitorowanie pracy obsługiwanych maszyn
  • Kontrola parametrów procesu, ich analiza oraz raportowanie koordynatorowi
  • Prowadzenie dokumentacji procesowej i maszynowej
  • Dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane mechaniczne, elektryczne)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy jako mechanik maszyn
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, pneumatyki oraz hydrauliki
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń
  • Umiejętność czytania dokumentacji techniczno (schematy techniczne)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności
  • Chęć uczenia się
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 lub 4 brygadowym)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w miedzynarodowej firmie
  • praca w nowoczesnym parku maszynowym i nowym zakładzie
  • szeroki pakiet benefitów, m.in: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, darmowy transport do i z miejsca pracy, dofinansowanie posiłków, ZFSS, deputat produktowy.

Ostatnia aktualizacja:
17.12.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż