Stażysta w dziale logistyki

Gi Group Sp. z o.o.

Jesteś studentem i wkrótce kończysz studia?
Chciałbyś zdobyć doświadczenie zawodowe w dziale logistyki w międzynarodowej firmie?
Nie boisz się wyzwań i szybko się uczysz?

Jest to oferta dla Ciebie !!!

Zadania:

  • Organizacja odbiorów i dostaw towarów,
  • Stała współpraca z firmami transportowymi,
  • Kontrola faktur oraz prowadzenie ewidencji transportowych,
  • Nadzór nad aktualnością i ważnością dokumentacji transportowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale logistyki,
  • Dobra znajomość Excela,
  • Wykształcenie wyższe - kierunek Logistyka,
  • Znajomość zagadnień z zakresu logistyki, gospodarki magazynowej oraz transportu,

Oferujemy:

  • Umowę na zastępstwo na okres 3 miesięcy na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system bonusowy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, ubezpieczenia grupowego, karty Multisport oraz dodatkowych pakietów medycznych.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie

Branża / kategoria:
Logistyka