Magazynier

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Realizacja rozładunków oraz załadunków samochodów zgodnie z procedurami;

  • Dokonywanie kontroli ilościowej i jakościowej rozładowywanych jednostek ładunkowych;

  • Wypełnianie dokumentacji transportowej pod kątem zgodności jakościowej i ilościowej dostarczanych produktów;

  • Bieżąca i terminowa ewidencja w systemie SAP towarów i materiałów przyjmowanych i wydawanych z magazynu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi zarządzeniami i procedurami obowiązującymi w firmie;

  • Raportowanie rozbieżności pomiędzy dostawami a zamówieniami;

  • Wystawianie dokumentacji transportowej dla potrzeb realizacji wysyłek towarów;

  • Wsparcie podczas realizacji inwentaryzacji cyklicznych jak i okresowych.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku magazyniera;

  • Wykształcenie min. zawodowe;

  • Praktyczna umiejętność obsługi wózków widłowych – preferowane doświadczenie w obsłudze wózków bocznych wysokiego składowania oraz specjalizowanych;

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi - mile widziane uprawnienia kat I WJO UDT;

  • Dobra komunikacja i współpraca w zespole;

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokiej dynamice rozwoju;

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach;

  • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
03.12.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna