iOS Application Developer

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Tworzenie i rozwój aplikacji mobilnych w technologii iOS
  • Projektowanie aplikacji zgodnie z wytycznymi projektowymi

Wymagania

  • Doświadczenie komercyjne na stanowisku programisty aplikacji mobilnych (iOS), minimum 3 lata.
  • Znajomość: języka Swift, Objective C, CocoaPods, Git, Core Data, Auto Layout
  • Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Znajomość trendów i rozwoju urządzeń oraz aplikacji mobilnych.
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość innych języków programowania.
  • Znajomość RxSwift
  • Doświadczenie z Firebase, Snapkit
  • Doświadczenie w w programowaniu aplikacji lokalizujących

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pełnej pracy zdalnej
  • Stabilne zatrudnienie w firmie technologicznej,
  • Wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy uzależnionym od wyników pracy,
  • Owocowe środy i cykliczne imprezy integracyjne,
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, Multisport),
  • Nowoczesną kulturę pracy,
  • Pracę w zgranym zespole, pełnym zaangażowania i czerpiącym satysfakcje ze swojej pracy,
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

Ostatnia aktualizacja:
14.08.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie