Księgowa/-y AR

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla nowego SSC z Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko księgowe w obszarze należności.

Zakres obowiązków:
  • księgowanie i uzgadnianie płatności.
  • zarządzanie procesem windykacji i wyjaśnianie niezgodności.
  • przygotowywanie raportów dotyczących należności.
  • monitorowanie historii płatności klientów.
  • podejmowanie działań związanych z wezwaniami do zapłaty.
  • udział w projektach usprawniających proces AR.

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze księgowości w międzynarodowej firmie.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP.
  • wykształcenie wyższe.
  • dobre umiejętności analityczne i interpersonalne.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
  • pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Ostatnia aktualizacja:
01.12.2016

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki