Pracownik Biurowy - dział sprzedaży części

WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres zadań:

  • Obsługa wchodzących zamówień na części zamienne

  • Obsługa wchodzących zapytań na części zamienne, przygotowywanie ofert

  • Obsługa allegro

  • Obsługa sklepu internetowego

  • Nadzór nad stanami magazynowymi części

  • Rozwój działu sprzedaży części zamiennych

  • Ścisła współpraca z działem magazynu oraz serwisu

Wymagania

  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym pakiet Microsoft Office

  • Mile widziana znajomość działania Allegro oraz funkcjonowania sklepu internetowego

  • Sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Mile widziane doświadczenie w dziale obsługi klienta

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju i samorealizacji

  • Perspektywy rozwoju zawodowego

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet niezbędnych szkoleń

Ostatnia aktualizacja:
22.08.2020

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Sprzedaż / Obsługa klienta