Magister Farmacji

Dr. Max Sp. z o.o.

Łódź Żychlin Zduńska Wola Piotrków Pajęczno Wieruszów

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept,

  • prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem,

  • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym.

Oczekujemy:

  • wykształcenia farmaceutycznego,

  • dyspozycyjności oraz obowiązkowości,

  • samodzielności i skuteczności w działaniu,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • znajomości programu KAMSOFT,

  • doskonałych umiejętności sprzedażowych.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym,

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę MULISPORT.

Oferujemy

Poznaj naszą firmę: www.drmax.pl

Ostatnia aktualizacja:
02.01.2017

Branża / kategoria:
Farmaceutyka / Biotechnologia