Pracownik Działu Kadr i Płac

KS SERVICE Sp. z o.o.

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla jednego z naszych klientów z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Działu Kadr i Płac Numer referencyjny: DKP/LDZ/082017
  • Łódź

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków należeć będzie pełna obsługa kadrowo-płacowa pracowników, jak również tworzenie raportów wewnętrznych. Będziesz odpowiedzialny za sporządzanie deklaracji ZUS i US oraz sprawozdań GUS. Twoim zadaniem będzie także  prowadzenie spraw administracyjnych.

WYMAGANIA

Wymagamy wykształcenia wyższego oraz dobrej znajomości języka angielskiego. Posiadane doświadczenie na tym stanowisko powinno być nie krótsze niż 3 lata.

Osoba na tym stanowisku powinna wykazywać się znajomością przepisów prawa, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych. Konieczne jest też doświadczenie w obsłudze programów kadrowo płacowych, w tym Płatnika.

OFERUJEMY

Na zajmowanym stanowisku oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Pracę od poniedziałku do piątku w atrakcyjnych godzinach pracy, tj. 8:00 - 16:00 i 9:00-17:00.
Wynagrodzenie miesięczne w wysokości odpowiadającej posiadanym kwalifikacjom - minimum 2800,00 zł brutto.

Miejsce:Łódź Łódź Aplikuj Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883) www.HRlink.pl

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Finanse