Młodszy Inżynier R&D

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • Tworzenie projektów kształtek z tworzyw spienionych przy pomocy oprogramowania CAD 3D;

  • Kreowanie własnych pomysłów w kontekście nowych produktów;

  • Zapewnienie wymaganej dokumentacji technicznej na wewnętrzne potrzeby firmy i na potrzeby klientów  (tworzenie nowej dokumentacji, modyfikowanie posiadanej dokumentacji);

  • Odpowiedzialność za sposób przechowywania i archiwizacji dokumentacji technicznej;

  • Weryfikacja technologiczna projektów;

  • Współpraca z działem produkcji,  z klientami,  z zewnętrznymi działami R&D oraz firmami świadczącymi usługi z zakresu R&D w celu rozwijania nowych/wdrożonych produktów;

  • Produkcja modeli prototypowych przy pomocy frezarki 3-osiowej CNC (opracowywanie programów na frezarkę przy pomocy oprogramowania CAM);

  • Konsultacje z klientami (wsparcie techniczne dla działu handlowego).

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność projektowania form 2D i 3D oraz budowania modeli 3D – prototypów;

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Samodzielność, kreatywność, dokładność;

  • Otwartość na wyzwania.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Możliwość rozwoju zawodowego razem z rozwojem działu R&D w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Współudział w tworzeniu strategii rozwoju produktu;

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;

  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Ostatnia aktualizacja:
17.03.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie