Specjalista ds. kadr

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • Ewidencjonowanie czasu pracy – kontrola i rozliczanie czasu pracy

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy)

  • Rejestrowanie pracowników w ZUS

  • Wprowadzanie i analizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym

  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy

Wymagania

Oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień ubezpieczeniowych, podatkowych i przepisów prawa pracy

  • Doskonała znajomość pakietu MS Office – w szczególności MS Excel

  • Mile widziana znajomość programu SAP

  • Doskonała organizacja pracy, sumienność i dokładność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość zagadnień płacowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Stabilne zatrudnienie u pracodawcy ze znaną marką

Ostatnia aktualizacja:
12.08.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry