IT Helpdesk Specialist (I linia)

Connectis_

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Rozwiązywanie bieżących problemów ze sprzętem (komputery, drukarki, kasy fiskalne)

  • Wsparcie użytkowników przy problemach technicznych

  • Konfiguracja urządzeń biurowych i narzędzi systemowych

  • Wymagane doświadczenie na linii wsparcia technicznego min. 6 miesięcy

  • Komunikatywność i rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Chęć rozwoju zawodowego w IT

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dowolną formę współpracy

  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Wymagania

Wymagania:

  • system windows średniozaawansowany

  • język angielski średniozaawansowany

Oferujemy

Benefity

  • komputer

  • pakiet medyczny

  • pakiet sport

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Sprzedaż / Obsługa klienta