Kontroler Finansowy

Horyzont Doradztwo Personalne

Opis stanowiska

  • kontrola kosztów oraz analiza rentowności zakładu produkcyjnego,

  • przygotowywanie kalkulacji wstępnych oraz rekalkulacji dla wyrobów, materiałów i projektów,

  • sporządzanie rachunku kosztów i analiza odchyleń względem budżetu,

  • wsparcie w projektach relokacji oraz optymalizacji produkcji,

  • controlling stanów magazynowych (optymalne stoki magazynowe, wycena, analiza ABC),

  • współpraca przy rozwijaniu funkcjonalności systemu ERP – SAP/R3,

  • przygotowywanie prognoz wyników finansowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - ekonomia, finanse, rachunkowość,

  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość systemu SAP FI/CO, PP, MM,

  • bardzo dobra znajomość MS-Office, w szczególności MS-Excel,

  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku),

  • zdolności analityczne,

  • strategiczne i interdyscyplinarne myślenie, w szczególności w odniesieniu do procesów produkcyjnych,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • szkolenia językowe i merytoryczne,

  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań.

Ostatnia aktualizacja:
26.10.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki