Praktykant / ka w dziale HR

Grupa Progres

Opis stanowiska

Zadania:

  • pomoc w poszukiwaniu kandydatów do pracy,

  • tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę,

  • uczestniczenie w rozmowach rekrutacyjnych,

  • bieżąca obsługa biura.

Wymagania

Wymagania:

  • dyspozycyjność co najmniej 4 dni w tygodniu,

  • mile widziani studenci/tki 4-5 roku studiów lub absolwenci studiów,

  • motywacja i chęć rozwoju zawodowego,

  • mile widziane kierunki studiów: zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja, zarządzanie.

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennej wiedzy z zakresu miękkiego i twardego HR-u,

  • praktyki w miłej atmosferze,

  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy po zakończeniu praktyk.

Ostatnia aktualizacja:
12.08.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Praktyki / Staż