Referent ds. produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Kontrolowanie stanowisk pracy i utrzymywanie sprawności: maszyn, urządzeń oraz narzędzi

  • Kontrolowanie i analizowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz planowanie, organizowanie i kontrolowanie przeglądów maszyn i urządzeń.

  • Kontrolowanie przebiegu i efektów realizowanych przeglądów i remontów maszyn i urządzeń

  • Kontrola, rozliczanie aktualnych serwisantów oraz poszukiwanie i dobór nowych firm serwisowych.

  • Inicjowanie i realizowanie projektów związanych z ulepszaniem procesów w celu:

a) wzrostu wydajności,
b) podniesienia jakości produkowanych wyrobów,
c) obniżenia zużycia materiałów i energii,
d) poprawy warunków BHP.

  • Wdrażanie, rozwijanie i utrzymywanie kultury 6S

  • Przygotowanie lekcji jednotematycznych i przeprowadzanie szkoleń w dziale produkcji

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku

  • Mile widziane doświadczenie w planowaniu produkcji

  • Nastawienie na realizację celów, umiejętność pracy w zespole

  • Analityczność oraz komunikatywność

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę pełną wyzwań

  • Możliwość rozwoju i ukształtowania swojej ścieżki kariery zawodowej

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aktualnego CV mailowo za pośrednictwem serwisu HRLINK lub aplikowanie osobiście w siedzibie biura Adecco w Łodzi

Ostatnia aktualizacja:
17.03.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja