Specjalista ds. Analizy Ryzyka (farmacja)

HRSolo

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Tworzenie dokumentacji wewnętrznej dla systemów komputerowych

  • Tworzenie specyfikacji wymagań użytkownika

  • Nadzór nad harmonogramem kwalifikacji i przeglądów dla systemów komputerowych w obszarach krytycznych

  • Prowadzenie procesów analizy ryzyka dla urządzeń, procesów oraz systemów skomputeryzowanych

  • Wspieranie zespołów projektowych w realizacji zadań

  • Uczestniczenie w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Udzielanie wsparcia dla pracowników w zakresie realizacji archiwizacji danych surowych

  • Backup danych generowanych przez urządzenia i systemy

  • Zarządzanie hasłami i dostępami personelu do systemów komputerowych

  • Nadzór i kontrola nad archiwum danych źródłowych generowanych przez urządzenia i systemy

Wymagania

Wymagane umiejętności:

  • Praktyczna znajomość systemu Windows

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikacji

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie

  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych

  • Wykształcenie wyższe będzie mile widziane

  • Prawo jazdy kategorii B

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji analiz ryzyka urządzeń i systemów oraz walidacji systemów skomputeryzowanych

Oferujemy

 Oferta:

  • Szkolenia branżowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość zdobywania doświadczeń zawodowych w nowoczesnej firmie i rozwijającej się branży

Ostatnia aktualizacja:
22.05.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja