Specjalista ds. bezpieczeństwa maszyn - dyrektywa maszynowa

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

ZADANIA:

  • Ocena ryzyka maszyn przemysłowych (Identyfikacja zagrożeń, Szacowanie ryzyka, Zalecenia w zakresie redukcji ryzyka)

  • Opracowanie raportu z wynikami oceny ryzyka maszyn

  • Ocena zgodności maszyn z wymaganiami prawnymi

  • Wykonywanie pomiarów dobiegów maszyn

  • Prowadzenie szkoleń w zakresie Bezpieczeństwa maszyn

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektryka, mechatronika itp.)

  • Znajomość budowy i działania maszyn (w tym elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych układów sterowania)

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych

  • Znajomość dyrektywy maszynowej 2006/42/WE, narzędziowej 2009/104/WE

  • Znajomość norm zharmonizowanych z dyrektywą 2006/42/WE

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysoki poziom zdolności organizacyjnych, interpersonalnych i komunikacyjnych

  • Dobra organizacja pracy własnej i duża samodzielność

Oferujemy

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia: podstawa + premia

  • Pakiet medyczny

  • Samochód służbowy, laptop, telefon

  • Wprowadzenie do stanowiska

  • Wsparcie w procesie wdrożenia do stanowiska

  • Liczne szkolenia techniczne, produktowe i z obszaru kompetencji miękkich

  • Przyjazną atmosferę pracy

Ostatnia aktualizacja:
29.10.2017

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż