Księgowy AP z j. francuskim

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, która od niedawna zaczęła prowadzić swoje SSC w Łodzi, poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowy AP z językiem francuskim

Obowiązki:
  • praca w systemie SAP
  • księgowanie faktur oraz weryfikowanie poprawności danych na fakturach,
  • procesowanie dokumentów dotyczących wydatków pracowniczych w systemie SAP,
  • weryfikacja i zatwierdzanie wydatków związanych z podróżami służbowymi,
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników dotyczące służbowych kart VISA,
  • aktualizacja danych dotyczących dostawców w systemie SAP,
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania dostawców oraz klientów drogą e-mailową i telefoniczną,
  • udział w zamknięciu miesiąca i roku po stronie zobowiązań.

Wymagania

  • doświadczenie od roku do 3 lat w obszarze księgowości w międzynarodowej firmie,
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz angielskiego,
  • doświadczenie w pracy w systemie SAP będzie tutaj atutem,
  • wyższe wykształcenie, nie koniecznie kierunkowe,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • możliwość wzięcia udziału w migracji procesów,
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy,
  • pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Ostatnia aktualizacja:
19.12.2016

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki