Pracownik magazynu

JAGA Temp Sp. z o.o.

Sosnowiec - Pieńki Łódź

Opis stanowiska

Zadania:

  • kompletacja zamówień;

  • przygotowanie zamówień do wysyłki;

  • etykietowanie towaru;

  • proste czynności magazynowe;

  • obsługa skanera;

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

Wymagania:

  • wysoka motywacja i chęć do pracy;

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • bezpłatny autobus pracowniczy;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;

  • stawka godzinowa: 14,88 zł brutto oraz 20,00 zł brutto za ewentualną pracę w weekendy;

  • premie;

  • wynagrodzenie wypłacane w formie tygodniówek;

  • praca w systemie II zmian od poniedziałku do piątku: 6-14 oraz 14-22;

  • minimum formalności.

Nie wymagamy doświadczenia!

Dowozimy pracowników autobusami pracowniczym w obie strony na trasach:
1. Sierpów/Lubień - Ozorków - Swędów, Sosnowiec Pieńki,
2. Daszyna - Łęczyca - Leśmierz - Swędów, Sosnowiec Pieńki,
3. Koluszki - Brzeziny - Swędów, Sosnowiec Pieńki,
4. Piątek - Głowno - Swędów, Sosnowiec Pieńki,
5. Łowicz - Głowno - Swędów, Sosnowiec Pieńki,
6. Łódź Zachodnia - Zgierz-Dobra, Sosnowiec Pieńki.

Ostatnia aktualizacja:
15.03.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna