Operator wózka widłowego

SEITO

Opis stanowiska

  • transport wyrobu gotowego z obszarów produkcyjnych do magazynowych

  • załadunek i rozładunek samochodów dostawczych

  • załadunek i rozładunek bel papieru

  • wydawanie papieru na tekturnice

Wymagania

  • posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane UDT)

  • potrafisz pracować w zespole

  • i nie straszna Ci praca zmianowa

Oferujemy

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie

  • możliwość rozwoju

  • benefity pozapłacowe w postaci prywatnej opieki medycznej (z dostępem do wielu specjalistów, poradni rehabilitacyjnych i lekarskich wizyt domowych), dofinansowanie do karty sportowej, bony świąteczne i paczki dla dzieci

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny

  • możliwość udziału w różnych eventach i konkursach firmowych np. corocznym Turnieju Mistrzów dla dzieci

Ostatnia aktualizacja:
19.05.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja