Specjalista ds. Serwisu

Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • Opracowywanie zamówień i przygotowywanie ofert na realizację usług serwisowych i sprzedaż części zamiennych

  • Bieżąca obsługa Klienta, obsługa kasy, wystawianie dokumentów sprzedażowych

  • Przyjmowanie zamówień, wystawianie dokumentów gwarancyjnych

  • Rozliczanie mechaników z pobranych części i materiałów oraz przygotowywanie dokumentów zwrotu

  • Aktywny kontakt z klientem

  • Obsługa magazynu

  • Przygotowywanie wyjazdów Mechaników Serwisu - części i materiały eksploatacyjne

Wymagania

  • Wykształcenie średnie – mile widziane techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, w szczególności: Excel)

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Systematyczność oraz solidność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Niezbędne szkolenia i narzędzia pracy

  • Opieka medyczna, karta Multisport, ZFŚS

Ostatnia aktualizacja:
23.03.2019

Branża / kategoria:
Serwis / Technika / Montaż, Sprzedaż / Obsługa klienta