Pomocnik Blacharza Samochodowego

Jaszpol Sp. z o.o.

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • pomoc przy podstawowych czynnościach takich jak przygotowywanie pojazdów do naprawy blacharskiej;

  • obsługa maszyn serwisu blacharsko - lakierniczego

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie minimum zawodowe w kierunku blacharz samochodowy (świadectwo czeladnicze);

  • mile widziane uprawnienia na spawanie gazowe oraz metodą MIG i MAG;

  • zapał do pracy;

  • zdolności manualne;

  • chęć nauki.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • atrakcyjne zarobki;

  • przyjemną atmosferę pracy;

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;

  • pracę dla uznanej marki, obsługującej prestiżowych klientów.

Ostatnia aktualizacja:
28.05.2017

Branża / kategoria:
Motoryzacja, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż