Pracownik gospodarczy

TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Twoją rolą będzie:

  • utrzymywanie w czystości / naprawa kabin sanitarnych

  • prace porządkowe na placu

  • drobne prace remontowe

  • prace fizyczne przy załadunkach kabin

Wymagania

Wymagamy:

  • dyspozycyjności

  • zdolności manualnych

  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

  • uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

  • stałe wynagrodzenie wraz z kompletem składek

  • pracę w systemie jednozmianowym (możliwość wypracowania godzin nadliczbowych)

  • odzież firmową oraz zapewnienie jej prania

  • odzież ochronną wraz z artykułami do higieny osobistej

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego, programu MultiSportu

Ostatnia aktualizacja:
11.05.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż