Instalator systemów nawadniania

HORTIS MAREK ZIÓŁKOWSKI

Opis stanowiska

  • wykonywanie instalacji u klientów

  • nawadnianie terenów zielonych, zarówno małych przydomowych, nawadnianie ogrodów,  a także nawadnianie obiektów przemysłowych i sportowych

  • serwis instalacji nawadniających

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • praca dla każdego, dla osób bez doświadczenia oferujemy odpowiednie przeszkolenie

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat, w ramach umowy o pracę, lub umowy zlecenie

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, próbny okres 13 PLN netto na godzinę, po okresie próbnym wzrost stawki

  • godziny pracy 7- 17

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2020

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż