Specjalista ds. Realizacji

Net4F

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za kontakt z ekipami budowlanymi oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej.

W zakresie obowiązków Specjalisty ds. Realizacji będzie między innymi:

  • Kontakt z ekipami wykonującymi prace terenowe,

  • Wykonywanie dokumentacji powykonawczej na podstawie otrzymanych materiałów,

  • Rozliczanie materiałów budowlanych,

  • Przygotowanie kosztorysów powykonawczych,

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów dotyczących realizowanych prac,

  • Sporządzanie raportów prowadzonych prac,

  • Reprezentowanie i współpraca z klientami,

  • Współpraca ze wszystkimi działami wewnątrz firmy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie nauki,

  • Biegłej znajomości CAD 2D,

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, nie jest wymagane, ale mile widziane,

  • Gotowości do szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Umiejętności analitycznych i raportowych,

  • Samodzielności i zdyscyplinowania,

  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie polskiej,

  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach,

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Partnerskie relacje w pracy zespołowej,

  • Narzędzia pracy adekwatne do stanowiska.

Ostatnia aktualizacja:
10.12.2016

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Telekomunikacja