Opiekun Klienta

Bank Pocztowy S.A.

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za:

  • diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów,

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami,

  • realizację celów sprzedażowych,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku banku poprzez wysoką jakość obsługi,

  • operacyjną obsługę Klientów detalicznych, małych i średnich firm.

Wymagania

Zainteresowani jesteśmy osobą, która:

  • pracowała w sprzedaży produktów bankowych, finansowych lub telekomunikacyjnych (jeśli nie masz doświadczenia, możesz je zdobyć na stanowisku Młodszego Opiekuna Klienta),

  • jest silnie nastawiona na realizację celów, również tych związanych z własnym rozwojem zawodowym,

  • jest otwarta na ludzi i lubi z nimi rozmawiać.

Oferujemy

U nas da się!

  • pracować w dynamicznie rozwijającym się polskim banku,

  • rozwijać się w ramach ścieżki kariery,

  • utrzymać równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym,

  • mieć stabilne warunki zatrudnienia,

  • korzystać z bogatego pakietu benefitów,

  • być zatrudnionym w ramach umowy o pracę,

  • posiadać realny wpływ na to ile się zarabia (poprzez atrakcyjny system prowizyjny).

Ostatnia aktualizacja:
27.08.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta