Kasjer - Sprzedawca

Firma Handlowo Usługowa Agnieszka Orłowska

Opis stanowiska

  • Obowiązkiem Pracownika będzie obsługa klienta zgodna ze standardami Lotos Paliwa sp. z o.o.

  • Dbanie o powierzone mienie

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz etyki zawodowej

  • Dbanie o porządek i ekspozycję towarów na stacji oraz w jej obrębie

  • Odpowiednie przygotowanie dokumentów dla potrzeb Lotos Paliwa Sp. z o.o.

Wymagania

  • Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność, punktualność

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Elastyczny czas pracy (praca w systemie zmianowym ciągłym)

Ostatnia aktualizacja:
31.12.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta