Administrator Systemów Biznesowych

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Opis stanowiska

Umowa na zastępstwo

Opis zadań na stanowisku:

  • analiza przyczyn zgłaszanych przez użytkowników incydentów i zgłaszanie potrzeb rozwojowych dotyczących powierzonych systemów teleinformatycznych,

  • udział w przygotowywaniu specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy zakupach związanych
    z powierzonymi systemami teleinformatycznymi,

  • dbanie o aktualność i adekwatność umów serwisowych związanych z powierzonymi systemami teleinformatycznymi,

  • instalowanie, aktualizowanie i konfigurowanie komponentów powierzonych systemów teleinformatycznych,

  • nadzór nad pracą powierzonych systemów teleinformatycznych, w tym monitorowanie i optymalizacja ich wydajności, niezawodności i pojemności oraz wykrywanie, diagnozowanie i eliminacja nieprawidłowości w ich pracy,

  • przygotowywanie i udział w testach, przy wdrożeniach związanych z powierzonymi systemami teleinformatycznymi,

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji powierzonych systemów teleinformatycznych, instrukcji dla użytkowników końcowych oraz prowadzenie szkoleń dla użytkowników,

  • współpraca z zewnętrznymi specjalistami przy pracach instalacyjnych, konfiguracyjnych i naprawczych powierzonych systemów teleinformatycznych,

  • zapewnianie bezpieczeństwa danych przetwarzanych w powierzonych systemach teleinformatycznych,

  • zapewnianie utrzymania parametrów SLA, usług świadczonych w oparciu o powierzone elementy infrastruktury teleinformatycznej, na uzgodnionym poziomie,

  • zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników w powierzonych systemach teleinformatycznych,

  • udział w projektach i wdrożeniach nowych rozwiązań teleinformatycznych oraz prezentowanie systemu przed klientami wewnętrznymi,

  • tworzenie i opisywanie procedur utrzymaniowych, związanych z powierzonymi systemami teleinformatycznymi.

Wymagania

Wymagania kwalifikacyjne:

  • minimum rok doświadczenia zawodowego o podobnym profilu specjalizacji,

  • wykształcenie wyższe,

  • wiedza oraz umiejętności zarządzania i administrowania powierzonymi systemami informatycznymi,

  • znajomość narzędzi do zarządzania bazami danych,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo,

  • praca w systemie zmianowym,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • pracę w stabilnej firmie,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych.

Ostatnia aktualizacja:
23.05.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja