Tester Oprogramowania

Asseco Poland S.A.

Opis stanowiska

Chcesz kontynuować przygodę z testowaniem oprogramowania w jednej z największych firm informatycznych w kraju, poszerzać swój rozwój w kierunku automatyzacji i pracować nad rozwojem systemów dla instytucji publicznych, z których na co dzień korzystają miliony Polaków? Jeśli tak - zaaplikuj i dowiedz się więcej.

[ Rekrutacja prowadzona online]

Czym będziesz się zajmować?

  • Planowaniem testów, dokumentowaniem ich przebiegu i wyników

  • Wykonywaniem testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu

  • Weryfikacją zgodności produktu z wymaganiami

  • Współpracą z projektantami, programistami i analitykami biznesowymi

  • Konfiguracją środowiska testowego, instalacjami na środowisku testowym

  • Rozwojem w kierunku automatyzacji testów

Wymagania

O Tobie

  • Masz praktyczne doświadczenie w obszarze testowania oprogramowania

  • Masz komercyjne doświadczenie w testach integracyjnych webservice'ów (SOAP, SoapUI, walidacje komunikatów) - warunek koniecznyMiałeś/aś do czynienia z technologiami typu XML/XSD/SAML

  • Znasz system operacyjny Linux

  • Relacyjne bazy danych i język SQL nie są Ci obce

  • Orientujesz się w technologiach związanych z Java EE/WebServices/REST

  • Posiadasz min. podstawową znajomość notacji analitycznej (UML, BPMN)

  • Jesteś dyspozycyjny/a w pełnym wymiarze czasu pracy (pon-pt. po 8 h) - warunek konieczny

Oferujemy

Mile widziane:

  • Znajomość PostgreSQL, serwera aplikacyjnego JBOSS

Ostatnia aktualizacja:
28.10.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie