MAGAZYNIER UDT 4 BRYGADY

Gi Group Sp. z o.o.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w branży opakowań, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • obsługa wózka widłowego,
  • rozładunek, załadunek towaru,
  • wypełnianie dokumentacji magazynowej.

OCZEKUJEMY:

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych (UDT) – warunek konieczny,
  • gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym,
  • motywacji do pracy,
  • doświadczenia w pracy jako operator wózków widłowych.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 18 zł/h brutto + do 200 zł brutto premii frekwencyjnej,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, karty Multisport oraz dodatkowych pakietów medycznych.

Chcesz się przekonać?

Nie czekaj i aplikuj klikając przycisk „APLIKUJ TERAZ”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Podstawowe

Branża / kategoria:
Logistyka