Zastępca kierownika magazynu (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Łódź Pabianice

Opis stanowiska

  • zarządzanie gospodarką magazynową,

  • znajomość aktualnej oferty towarowej,

  • pełnienie obowiązków kierownika magazynu w razie jego nieobecności,

  • przyjmowanie towaru oraz dostaw bezpośrednich,

  • efektywna gospodarka opakowaniami,

  • kontrola zgodności wydawanego towaru z dokumentami rozchodowymi,

  • nadzór nad składowaniem towarów.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku 3 - 5 lat,

  • doświadczenie w zarządzaniu gospodarką magazynową (mile widziane w magazynie produktów spożywczych),

  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem pracowników,

  • umiejętności organizacyjno-koordynacyjne,

  • komunikatywność, sumienność,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych,

  • możliwość rozwoju oraz pracy w renomowanej firmie z branży FMCG.

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja