C++ Software Developer

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, skandynawskiej firmy IT, która właśnie startuje z projektem dla firmy z branży automotive, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko C/C++ Software Developer.

Obowiązki:
  • tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych;
  • przygotowywanie specyfikacji;
  • uczestniczenie w całym cyklu tworzenia oprogramowanie;
  • analiza specyfikacji technicznej.

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w programowanie w języku C/C++;
  • doświadczenie w programowanie systemów wbudowanych;
  • bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Linux;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomości narzędzi: JIRA, GIT, SVN
  • doświadczenia w pracy w metodykach Agile.

Oferujemy

  • umowa o pracę lub B2B;
  • pakiet beneftów pozapłacowych;
  • możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych projektach.

Ostatnia aktualizacja:
03.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie