Przedstawiciel

Aviva Sp. z o.o. O / Łódź I

Opis stanowiska

Jakie będą Twoje zadania:

  • Uczestnictwo w profesjonalnym szkoleniu produktowym i umiejętnościowym z doświadczonymi praktykami

  • Sprzedaż produktów i opieka nad klientami – w kolejnym etapie będziesz prezentował ofertę i odsługiwał nowych klientów

  • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej podczas warsztatów – cały czas będziemy dbać o Twój rozwój

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie minmum średnie

  • Systematyczność i aktywność

  • Łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych

  • Wysoka kultura osobista

  • Nienaganny wygląd - reprezentujesz firmę

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie w okresie nauki - 2.000 zł

  • Wynagrodzenie prowizyjne i motywujący system premiowy, zależny od wyników sprzedaży

  • Udział w projekcie, w którym stawiamy na przygotowanie rynku a potem na sprzedaż

  • Pozytywną atmosferę i otwartość na Twoje pomysły i inicjatywy

  • Współpraca z kolegami i koleżankami o zróżnicowanym stażu pracy

  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie doświadczonego Menedżera , Przedstawiciela i Szkoleniowca

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą, dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych za pośrednictwem przycisku:

Ostatnia aktualizacja:
21.11.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia