Fizjoterapeuta

Medicover sp. z o.o.

Opis stanowiska

Nowe Centrum Medicover

ul. Rydza Śmigłego 20

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o kontrakt gospodarczy lub umowę zlecenie

  • elastyczny system pracy (w godzinach 8:00-20:00)

  • przyjazną atmosferę

  • wzajemną pomoc i wsparcie współpracowników

  • czytelny podział obowiązków

  • pracę w nowo otwieranej placówce

Wymagania

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • praca w Poradni Bólu Pleców

  • indywidualna opieka nad Pacjentem z wykorzystaniem manualnych technik fizjoterapii

  • nadzór na dokumentacją medyczna Pacjenta

Oferujemy

Jeśli:

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe – Fizjoterapia

  • masz min. 1 rok doświadczenia pracy w Poradni Układu Ruchu lub Poradni Bólu Pleców

  • chcesz pracować w firmie o międzynarodowych standardach

  • umiesz radzić sobie w warunkach stresujących

  • cechuje Cię chęć niesienia pomocy

Ta oferta jest dla Ciebie!

Ostatnia aktualizacja:
27.12.2018

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna