Pracownik ds. obsługi procesów kredytowych

mBank S.A.

Opis stanowiska

Do Departamentu Rozwoju Operacji szukamy osoby , która sprawdzi się w obszarze procesów kredytowych. Szukamy osoby odpowiedzialnej i rzetelnej, która będzie zajmowała się obsługą kredytów detalicznych na rynku polskim.

Twoje zadania:

  • Weryfikacja dokumentacji do udzielenia kredytu hipotecznego

  • Archiwizacja dokumentacji

  • Wprowadzanie zmian w systemach bankowych zgodnie z wnioskiem Klienta

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie , jeśli:

  • jesteś w trakcie studiów lub posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane bankowość, finanse, ekonomia, zarządzanie)

  • chętnie współpracujesz w zespole;

  • potrafisz analitycznie myśleć i generować niestandardowe rozwiązania;

  • cechuje Cię dokładność; odpowiedzialność oraz doskonała organizacja pracy;

  • potrafisz pracować pod presją czasu oraz jesteś w stanie zidentyfikować ryzyko operacyjne;

mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w Bankowości lub innych instytucjach finansowych

Na stanowisku oferujemy Ci:

  • zatrudnienie w ramach umowy o zlecenie 40 godzin w tygodniu

  • lokalizacja pracy Traktorowa 143

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Kartę sportową

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning

  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Ostatnia aktualizacja:
10.03.2019

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Finanse / Bankowość