Pracownik działu reklamacji

Stella Sp.zo.o.

Opis stanowiska pracy
Zakres obowiązków:

• Rejestrowanie i rozwiązywanie problemów reklamacyjnych naszych klientów z Polski i zagranicy
• Telefoniczna obsługa klienta,
• Organizowanie reklamacji i dostaw towaru do klientów,
• Sporządzeniu dokumentacji handlowych.
• Kontakty z fabrykami i śledzenie procesu reklamacyjnego
Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego, min. licencjat (może być student/ka ostatnich lat studiów),
• Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów,
• Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
• Umiejętności pracy w grupie,
• Znajomości środowiska Windows (Excel, Word, Outlook),
• Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego i /lub francuskiego
Gwarantujemy:
• pracę pełną wyzwań w dobrze prosperującej firmie,
• korzystny system wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe + pakiet medyczny + premia roczna),
• pracę w młodym zespole,
• niezbędne narzędzia pracy.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Kontrola jakości