Pracownik sortujący

Work Service S. A.

Piotrków Trybunalski Bełchatów Zelów Łódź Szczerców Gomunice Gorzkowice Rozprza

Opis stanowiska

  • sortowanie przesyłek,

  • drobne prace magazynowe.

Wymagania

  • rzetelność, sumienność, odpowiedzialność,

  • działanie zgodnie z obowiązującymi zasadami,

  • gotowość do pracy w godzinach 21.00 - 4.00

Oferujemy

  •  atrakcyjne wynagrodzenie 15 zł brutto/godz

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • terminową wypłatę wynagrodzenia,

  • niezbędne zaświadczenia w trakcie zatrudnienia,

  • opiekę Konsultanta Personalnego w trakcie zatrudnienia,

  • oferty promocyjne wielu partnerów Work Service S.A,

  •  możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych na życie oraz NNW,

  • możliwość zakupu kart MULTISPORT lub OK SYSTEM.

Ostatnia aktualizacja:
13.10.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja