Opiekun klienta ds. wakacji

Rainbow Tours S.A.

Opis stanowiska

  • Fascynują Cię wyjazdy i podróże?

  • Łatwo przychodzi Ci rozmowa na tematy ciepłe i wakacyjne?

  • Lubisz ludzi?

  • Masz optymistyczne nastawienie do świata?

  • Masz w sobie energię południowca?

  • Marzy Ci się podróżowanie za bezcen, ze zniżką, po kosztach…?

  • Myślisz o zagranicznych szkoleniach i możliwości zdobycia cennego
    doświadczenia zawodowego w oparciu o umowę o pracę?

  • Swoim zaangażowaniem potrafisz docenić pracodawcę wysokich lotów?

  • Przyjemnością będzie dla Ciebie spełnianie wakacyjnych marzeń klientów?

To Jesteś na dobrej drodze!

Reszty nauczysz się od nas.

Wymagania

  • Będziesz sprzedawał i pomagał w realizacji wakacyjnych marzeń Klientów
    w naszym salonie firmowym, bezpośrednio i przez telefon.

  • Troszczył się o naszego Klienta, pomagał mu zarówno przed,
    jak i w trakcie wyjazdu.

  • Po powrocie, chętnie nawiążesz ponowny kontakt, aby w przyszłości znowu
    pomóc w realizacji kolejnych wakacyjnych marzeń.

Oferujemy

Przyda Ci się dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w biurze podróży.

Ostatnia aktualizacja:
01.02.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Turystyka / Hotelarstwo