Pracownik montażu

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

Wykonywanie operacji procesu produkcyjnego (montaż) zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia jego prawidłowego przebiegu.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne z zakresu elektromontażu, elektryki (pokrewne);

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych - warunek konieczny;

  • Doświadczenie w pracy przy produkcji.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawartej bezpośrednio z ABB;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Pracę w systemie zmianowym;

  • Bezpłatny dojazd: Ozorków, Zgierz, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Łódź Centrum, Łódź Teofilów, Aleksandrów Łódzki;

  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka lekarska, ubezpieczenie grupowe.

Ostatnia aktualizacja:
26.09.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja