Koordynator ds. marketingu

LASER DELUX

Opis stanowiska

  • Tworzenie spójnej strategii marketingowej

  • Zarządzanie i optymalizacja firmowej strony internetowej, Facebooka, Bloga

  • Bieżąca obsługa i publikacja treści na stronie www i social media

  • Tworzenie przejrzystych i interesujących treści: web, oferty, blog, social media

  • Tworzenie kampanii reklamowych z wykorzystaniem Facebook Ads

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy w sieci

  • Analizowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie działań marketingowych

  • Biegła znajomość we wszystkich aspektach marketingu w wyszukiwarkach tj., Webmaster, Analytics, Keyword, Optymalizator, SearchConsole

  • Biegła znajomość i obsługa programów do zarządzania treścią na stronach www (CMS)

  • Biegła obsługa komputera i MS Office

  • Obsługa programów graficznych corel draw, photoshop, itp.

  • Kreatywność, pomysłowość

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę stacjonarną

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Samodzielność działania

  • Pakiety medyczne z dostępem do prywatnej opieki i ochrony zdrowia (możliwość objęcia rodziny, tj. współmałżonków, partnerów, dzieci) oraz pakiet sportowy

  • Bardzo dobrą i przyjazną atmosferę pracy

Ostatnia aktualizacja:
24.09.2017

Branża / kategoria:
Internet / e-commerce, Marketing / Reklama / PR