Regionalny Menedżer Sprzedaży

TUiR/TUnŻ Warta S.A.

Opis stanowiska

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • rozwijanie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych (majątkowych i życiowych) poprzez podległą sieć agencyjną,

  • monitorowanie pracy sieci w zakresie wykonania planów sprzedaży i zadań strategicznych,

  • raportowanie wyników sprzedaży,

  • rekrutacja nowych agentów,

  • prowadzenie szkoleń oraz motywowanie i mentoring agentów do osiągania celów sprzedażowych i rozwijania sprzedaży,

  • wsparcie podległych agentów w zakresie relacji z klientem oraz udzielanie pomocy w rozwiązywaniu bieżących problemów.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki; zarządzanie, finanse i ubezpieczenia,

  • doświadczenie w zarządzaniu siecią pośredników oraz budowaniu struktur sprzedażowych,

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji,

  • proaktywna postawa biznesowa oraz nastawienie na cel,

  • znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym,

  • prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w branży finansowej/ubezpieczeniowej,

  • znajomość rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego.

Oferujemy

Zainteresowanym współpracą oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w renomowanej instytucji ubezpieczeniowej,

  • współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego oraz udział w innowacyjnym programie biznesowym,

  • bogaty pakiet benefitów.

Ostatnia aktualizacja:
27.03.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta