Starszy specjalista / specjalista ds. monitoringu i jakości zabezpieczeń

mBank S.A.

Opis stanowiska

Do Wydział Monitoringu i Jakości Zabezpieczeń  poszukujemy osoby, która będzie samodzielnie realizować zadania związane z obszarem. Jeśli chcesz rozwijać się w obszarze wyceny zabezpieczeń - dołącz do naszego zespołu i zaaplikuj na ofertę.

Na tym stanowisku będziesz miał/a możliwość:

  • monitorowania wartości nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych stanowiących zabezpieczenie finansowania udzielonego przez Bank,

  • monitorowania wartości ruchomości stanowiących zabezpieczenie finansowania udzielonego przez Bank,

  • monitorowania jakości posiadanych w portfelu zabezpieczeń,

  • weryfikacji dokumentacji dotyczącej posiadanych zabezpieczeń,

  • weryfikacji danych dotyczących posiadanych zabezpieczeń w systemach bankowych,

  • monitoringu rynku nieruchomości,

  • współpracy z innymi obszarami w zakresie współodpowiedzialności za ryzyko kredytowe banku

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • posiadasz wyższe wykształcenie preferowane: ekonomiczne, budowlane; studia podyplomowe związane z wyceną nieruchomości).

  • posiadasz minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze wyceny nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych / ruchomości.

  • masz wiedzę z z zakresu wyceny nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych,

  • znasz zakres klasyfikacji i wyceny ruchomości,

  • znasz ekonomiczno – prawne zasady funkcjonowania rynku nieruchomości,

  • wiesz jak dokonać ocenę przedsięwzięć inwestycyjnych,

  • znasz produkty i regulacje bankowe oraz rekomendacje i uchwały nadzoru bankowego

  • dobrze poruszasz się w pakiecie MS Office szczególnie w Excelu; prezentacje w Power Point

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym konwersację oraz redagowanie tekstów

  • jesteś osobą dobrze organizującą sobie czas pracy i potrafisz sprawnie i samodzielnie podejmować decyzje

  • jesteś graczem zespołowym i chętnie wspierasz zespół w osiąganiu wspólnych sukcesów

  • cechuje Cię otwartość i odwaga w kreowaniu pomysłów optymalizacyjnych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w instytucji finansowej

  • Licencja Rzeczoznawcy Majątkowego

brzmi ciekawie? nie czekaj aplikuj!

Od nas dostaniesz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • zgrany zespół chętnie dzielący się wiedzą

Oferujemy

  • Kartę sportową

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning

  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Ostatnia aktualizacja:
28.08.2020

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Ubezpieczenia