Ajent / Business Partner

Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownik Zmiany, Menadżer?

Lubisz pracować zgodnie ze standardami?

Chciałbyś się rozwijać, zostać szefem i poprowadzić kawiarnie?

Zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie/prowadzenie kawiarni

  • Rekrutacja załogi

  • Zamawianie towaru

  • Sporządzanie inwentaryzacji

  • Profesjonalne podejście do obsługi gościa

  • Budowanie sprzedaży

  • Posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia

Wymagania

Poszukiwane kompetencje

  • Umiejętności zarządzania i rekrutowania

  • Praca ze standardami

  • Mile widziane doświadczenie w gastronomii sieciowej

  • Doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

Oferujemy

  • Prowadzenie w pełni wyposażonej kawiarni na podstawie umowy agencyjnej

  • Bezkosztowe zamawianie towaru

  • Szkolenie wprowadzające oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Stałą opiekę i wsparcie Kierownika Regionalnego

  • Kartę benefit ze zniżką

  • 50% zniżki dla Ajenta i załogi w kawiarniach naszej sieci

  • Możliwość wykupienia pakietu medycznego w atrakcyjnej cenie

Ostatnia aktualizacja:
01.04.2019

Branża / kategoria:
Franczyza, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta