Technik RTG / Elektroradiolog

Medicover sp. z o.o.

Opis stanowiska

Nowe Centrum Medicover

Al. Rydza Śmigłego 20

Oferujemy:

  • pracę w systemie 12 godzinnym

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy (wysokiej jakości sprzęt medyczny i nowoczesne gabinety)

  • wzajemną pomoc i wsparcie współpracowników

  • współpracę z lekarzami w opiece nad pacjentem

  • czytelny podział obowiązków

  • przyjazną atmosferę

Wymagania

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • wykonywanie zdjęć RTG (stomatologiczne, ortopedyczne)

  • wykonywanie badań: audiometrii, spirometrii, EKG (w zależności od doświadczenia)

  • nadzorowanie skierowania na badania radiologiczne,

  • nadzorowanie obiegu dokumentacji medycznej, archiwizacja zdjęć i wydawanie ich pacjentom,

  • przygotowywanie stanowiska pracy, przygotowanie pacjenta do badania,

Oferujemy

Jeśli:

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe – technik elektroradiolog (lub wyższe z zakresu elektroradiologii)

  • masz kurs ochrony radiologicznej,

  • masz doświadczenie w wykonywaniu RTG,

  • dobrze czujesz się pracując w zespole,

  • jesteś osobą zaangażowaną i dyspozycyjną

Ta oferta jest dla Ciebie!

Ostatnia aktualizacja:
07.12.2018

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna