iOS Developer

NBC Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta w Łodzi poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Wymagania

Zadania:

  • Rozwój aplikacji mobilnej dla lidera bankowości

  • Uzupełnienie dokumentacji technicznej

  • Dbałość o utrzymanie jakości produktu

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych

  • Praktyczna znajomość programowania aplikacji mobilnych na iOS

  • Biegłość oraz doświadczenie z językami Objective-C /Swift

  • Dobra znajomość frameworków Networking, Core Data oraz Push notifications

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontroli wersji - preferowany GIT

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze client-server

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i funkcjonalnych, szczególnie pod kątem iOS

  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych

Oferujemy

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Kartę Multisport

  • Medicover

  • Opiekę Menadżera Kariery

  • Elastyczne formy zatrudnienia

  • Różnorodne projekty

  • Inne... (zapytaj nas)

Ostatnia aktualizacja:
24.05.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie