Dyrektor Techniczny ds. Produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki:

• zarządzanie pracą działów produkcji i utrzymania ruchu
• zarządzanie i koordynowanie procesami związanych z produkcją

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne
• mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej branży włókienniczej
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
• praktyczna wiedza na temat zarządzania produkcją
• doskonała znajomość zagadnień technicznych związanych z produkcją
• bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne
• umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzania podległym personelem

Oferujemy

Oferujemy:

• ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• szkolenia w kraju i za granicą

Ostatnia aktualizacja:
18.12.2016

Kadra zarządzająca, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż