Praca w nowym magazynie. Stryków - dobre warunki !

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Stryków

Nowy magazyn- STRYKÓW !
Zatrudnimy magazynierów
Nowa rekrutacja - magazyn ze sprzętem IT i RTV !

Oferujemy:
- umowę o pracę
- stawkę godzinową 14,81 brutto plus premia do każdej godziny
- pracę w systemie 2 zmianowym 9-17; 14-22 od poniedziałku do piątku
- po okresie próbnym przejście pod firmę
- stabilne zatrudnienie bez odwołań i sezonowości

Obowiązki:
- kompletacja zamówień z obsługą skanera
- foliowanie, strechowanie
- prace porządkowe na magazynie

Wymagamy:
- doświadczenia przy kompletacji zamówień minimum 4 miesiące
- nastawienia na dłuższą współpracę
- umiejętności szybkiej adaptacji do nowego miejsca pracy

Ze względu na fizyczny charakter pracy mile widziani Panowie.

Prosimy o przesyłanie CV osoby zainteresowane.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Podstawowe

Branża / kategoria:
Logistyka