Koordynator ds. Rekrutacji na terenie Łodzi i okolic

HR Work Force Sp. z o.o.

HR Work Force (APT 6474) to szybko i dynamicznie rozwijająca się agencja na rynku pośrednictwa pracy.

Obecnie poszukujemy do naszej firmy (Agencji Pracy Tymczasowej) pracownika na stanowisko:

Koordynator ds. rekrutacji na terenie Łodzi i okolic

Zadania na stanowisku:
- samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla
- obsługa kadrowo-administracyjna pracowników
- analiza potrzeb personalnych obsługiwanych Klientów
- podtrzymywanie i budowanie dobrych relacji z Klientami Firmy oraz Pracownikami Tymczasowymi

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system premiowy
- elastyczny wymiar czasu pracy – praca zdalna
- zdobycie cennego doświadczenia w pracy w firmie doradztwa personalnego
- wykształcenie minimum średnie
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- orientacja na realizację celu
- aktywne prawo jazdy kategorii B

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Human Resources