Pracownik Restauracji Burger King- Dołącz do Nas!

Burger King

Nowostawy Dolne

Twoje zadania
• Obsługa klienta i dbanie o pozytywny wizerunek restauracji Burger King
• Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. przygotowywanie produktów Burger King według standardów
• Praca w zespole i udział w realizacji celów restauracji

Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana
Oferta pracy skierowana jest również do osób niepełnosprawnych i uczących się.

Nasza oferta
• Ciekawa, stabilna, pełna wyzwań praca
• Pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwość rozwoju
• Praca w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
• Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Obsługa klienta